К основному контенту

Вимоги безпеки життєдіяльності учнів під час карантину



  • Під час карантину, перебуваючи на вулиці й ставши учасником дорожньо-транспортного руху, потрібно чітко виконувати правила дорожнього руху: рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, притримуючись правого боку, обережно по слизькій дорозі, особливо під час ожеледиці. Взуття має бути зручним, підбори – низькими; за межами населених пунктів, рухаючись узбіччям чи краєм проїжджої частини, йти назустріч руху транспортних засобів; переходити проїжджу частину тільки по пішохідних переходах, зокрема підземних і наземних, а за їх відсутності – на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч; у місцях із регульованим рухом керуватися тільки сигналами регулювальника чи світлофора; виходячи на проїжджу частину з-за транспортних засобів упевнивнитись, що не наближаються інші транспорті засоби, бути особливо уважним і обережним при прослуховуванні плеєра через навушники та при використанні одягу з капюшоном; чекати на транспортний засіб тільки на посадкових майданчиках (зупинках), тротуарах, узбіччях, не створюючи перешкод для дорожнього руху; у разі наближення транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком червоного або синього кольору, чи спеціальним звуковим сигналом, треба утриматися від переходу проїжджої частини або негайно залишити її; категорично заборонено вибігати на проїжджу частину, влаштовувати на ній або поблизу неї ігри, переходити проїжджу частину поза пішохідним переходом або встановленими місцями; для запобігання ДТП за участю дітей категорично заборонено кататися на санчатах, ковзанах, лижах (інших зимових приладах для розваг) на проїжджій дорозі, категорично заборонене катання з гирок із виїздом на проїжджу частину дороги; для запобігання травмування можна кататися на ковзанах тільки у відведених для цього спеціальних місцях й на міцному льоду без розщелин; користуючись транспортним засобом, необхідно сидіти або стояти тільки в призначених для цього місцях, тримаючись за поручень або інше пристосування.
     

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

У яких країнах найнебезпечніші дороги? Країни, які досягли найбільших успіхів у зниженні смертності в результаті ДТП, домоглися цього завдяки поліпшенню законодавства та підвищенню безпеки доріг і транспортних засобів. У доповіді ВООЗ наголошується, що користувачі доріг у всьому світі захищені неоднаково. Ризик смерті в результаті ДТП ще значною мірою залежить від того, де живуть люди і як вони пересуваються. Дотепер спостерігається великий розрив між країнами з високим рівнем доходу і країнами з низьким і середнім рівнем доходу, де відбувається 90% випадків смертей унаслідок ДТП при тому, що на них припадає лише 54% транспортних засобів у світі. У Європі, особливо в найбагатших країнах цього регіону, відмічаються найнижчі рівні смертності на душу населення, в Африці – найвищі. Раніше повідомлялося, що Україна за якістю доріг займає 144-е місце в світі.
Всесвітній день пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод У 2005 році Генеральна асамблея ООН оголосила третій тиждень листопада Всесвітнім днем пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

Чистий салон, додаткова аптечка, транспондер, обережність на заправці і інші ефективні методи боротьби з інфекцією під час поїздок на авто

Коронавірус вносить серйозні зміни в повсякденне життя сотень мільйонів людей у ​​всьому світі. Багатьом доводиться працювати з дому, скасовані масові заходи, серйозно страждає авіаційне і залізничне сполучення. Одним з небагатьох доступних транспортних засобів залишається автомобіль. Сам по собі коронавірус не літає по повітрю: інфекція поширюється тільки з великими краплями слини і мокротиння при кашлі або чханні. Вірус осідає на поверхнях і може жити на них від чотирьох до семи днів, роблячи потенційно небезпечним все, що оточує людину. Автомобіль не виняток. Ми зібрали кілька простих порад, які допоможуть убезпечити водія і його пасажирів від хвороби при поїздках на машині. Мийка кузова і салону Кузов авто і його салон необхідно постійно тримати в чистоті. В першу чергу це стосується підлогових килимків, педалей, перемикачів управління світлом, покажчиків повороту, органів управління кліматичною системою і мультимедіа. Особливу увагу варто приділяти дезінфекції поверхонь ке