К основному контенту

Чистий салон, додаткова аптечка, транспондер, обережність на заправці і інші ефективні методи боротьби з інфекцією під час поїздок на авто

Коронавірус вносить серйозні зміни в повсякденне життя сотень мільйонів людей у ​​всьому світі. Багатьом доводиться працювати з дому, скасовані масові заходи, серйозно страждає авіаційне і залізничне сполучення. Одним з небагатьох доступних транспортних засобів залишається автомобіль.
Сам по собі коронавірус не літає по повітрю: інфекція поширюється тільки з великими краплями слини і мокротиння при кашлі або чханні. Вірус осідає на поверхнях і може жити на них від чотирьох до семи днів, роблячи потенційно небезпечним все, що оточує людину. Автомобіль не виняток. Ми зібрали кілька простих порад, які допоможуть убезпечити водія і його пасажирів від хвороби при поїздках на машині.
Мийка кузова і салону
Кузов авто і його салон необхідно постійно тримати в чистоті. В першу чергу це стосується підлогових килимків, педалей, перемикачів управління світлом, покажчиків повороту, органів управління кліматичною системою і мультимедіа. Особливу увагу варто приділяти дезінфекції поверхонь кермового колеса, селектора коробки передач, дверних ручок, підлокітників і центрального тунелю, де традиційно накопичується найбільша кількість бактерій. Сидіння і дитячі крісла особливо з тканинної оббивкою можна легко самостійно відмити мильним розчином або обробити парою на автомийці.
Чистка кліматичної системи
Не зайвим буде провести глибоку чистку кліматичної системи, завдяки якій повітря циркулює всередині салону. Для цього необхідно замінити і додатково продезінфікувати салонний фільтр, розташований за ящиком рукавички, за допомогою спеціального засобу. Крім того, слід дозаправить кондиціонер. У будь-якому випадку напередодні літа ці процедури не виявляться зайвими. Нарешті, можна звернутися на професійну станцію для озонування салону, що не тільки вб'є всі віруси, бактерії і цвіль, а й усуне неприємні запахи в автомобілі.
Додаткова аптечка
Краще завести щось подібне до додаткової аптечки, яку завжди потрібно зберігати під рукою, наприклад в бардачку. Туди необхідно покласти рідке антибактеріальний засіб, паперові рушники та вологі серветки, одноразові рукавички і хірургічні маски. Останні, до речі, не допоможуть запобігти прямого попадання частинок зараженої слини при чханні або кашлі, але виступлять в якості надійного захисту від дотиків до носа або рота руками, на яких затримується інфекція.
Обережність на заправках
Паперові рушники або рукавички необхідні при заїзді на заправну станцію: їх варто використовувати, щоб уникнути прямого контакту з дозатором палива, який до вас чіпали сотні інших рук. Двері при вході на АЗС потрібно відкривати закритим кулаком, штовхати стегном, а при натисканні ручки долоню слід убезпечити одноразовою серветкою. Особливо це правило важливо для туалетів. При оплаті пального краще забути про готівку і використовувати безконтактні способи - наприклад, пластикову карту або спеціальний додаток на смартфоні.
Відмова від станцій швидкого харчування
При тривалих поїздках краще захопити з собою їжу з дому

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

У яких країнах найнебезпечніші дороги? Країни, які досягли найбільших успіхів у зниженні смертності в результаті ДТП, домоглися цього завдяки поліпшенню законодавства та підвищенню безпеки доріг і транспортних засобів. У доповіді ВООЗ наголошується, що користувачі доріг у всьому світі захищені неоднаково. Ризик смерті в результаті ДТП ще значною мірою залежить від того, де живуть люди і як вони пересуваються. Дотепер спостерігається великий розрив між країнами з високим рівнем доходу і країнами з низьким і середнім рівнем доходу, де відбувається 90% випадків смертей унаслідок ДТП при тому, що на них припадає лише 54% транспортних засобів у світі. У Європі, особливо в найбагатших країнах цього регіону, відмічаються найнижчі рівні смертності на душу населення, в Африці – найвищі. Раніше повідомлялося, що Україна за якістю доріг займає 144-е місце в світі.
Вітаю! Ви завітали на мій персональний блог. Користуючись моїм блогом, ви зможете знайти для себе щось корисне. Присутня інформація і для викладачів, і для учнів.
Про перспективи українських бетонних доріг За інформацією Національної енциклопедії будівництва, у впровадження цементно-бетонних доріг в Україні маса переваг. Економіка країни, так і прості водії від цього тільки виграють. За словами фахівців, бетонна дорога може служити без капітального ремонту до 30 років, не вимагаючи витрат на обслуговування. У той час, як звичайна асфальтна магістраль потребує капітального ремонту кожні 12 років. Але це не стосується українських реалій, так як в нашій країні частковий або капітальний ремонт доріг потрібно проводити як мінімум щовесни. Варто зазначити що в Україні близько 1,4% всіх доріг - цементобетонні (ЦБД), тоді як в країнах Євросоюзу цей відсоток сягає 30%. При цьому для будівництва та ремонту асфальтобетонних доріг потрібен бітум. Україна його імпортує з Росії. У той час, як матеріали для цементобетонного дорожнього покриття виробляються в Україні. Примітно, що вартість будівництва бетонної дороги в рази менше, ніж ціна кіломет